Derde wedstrijddag laat mooie resultaten zien!

Women Platform Open

1. Gemma McArthur, Scotland, 296.85
2. Celine van Duijn, PSV Schoonspringen, 284.65
3. Maha M. Abdelsalam, AHLY Sporting Club, 236.30

Best Dutch divers

2. Celine van Duijn, PSV Schoonspringen, 284.65
10. Noor Lanen, PSV Schoonspringen, 196.50

Men Platform Open

1. Mohab Elkordy, Heliopolis Sporting Club, 372.10
2. Lucas Thomson, Scotland, 340.35
3. Dimitar Isaev, Bulgaria, 304.60

Girls B Platform

1. Leah Fletcher, City of Leeds Diving Club, 219.90
2. Grace Ally, City of Sheffield Diving Club, 274.35
3. Guurtje Praasterink, PSV Schoonspringen, 273.55

Best Dutch diver

3. Guurtje Praasterink, PSV Schoonspringen, 273.55

Boys A 1 meter

1. Dylan Vork, De Dolfijn, 469.50
2. Nico Schaller, Schwimm Union Wien, 426.60
3. Alexandr Molchan, Belarus RCOP, 425.95

Three best Dutch divers

1. Dylan Vork, De Dolfijn, 469.50
17. Guus De Bakker, Joop Stotijn DSZ, 325.15
21. Tycho Meulebeek, PSV Schoonspringen, 313.15

Girls A 3 meter

1. Michelle Heimberg, Swiss Diving, 410.45
2. Holly Waxman, City of Bradford Esprit, 385.75
3. Yulia Bandzik, Belarus RCOP, 379.55

Three best Dutch divers

14. Marisa Conner, PSV Schoonspringen, 327.95
22. Renske Lanen, PSV Schoonspringen, 291.65
24. Naomi Geurtsen, PSV Schoonspringen, 262.35

Synchro Women 3 meter

1. Daphne Wils and Inge Jansen, Aquarijn and PSV Schoonspringen, 277.80
2. Anne Vilde Tuxen and Helle Tuxen, Randabergdivers, 254.52
3. Maha M. Abdelsalam and Shahd A. Abdelhakim, AHLY Sporting Club, 199.95

Synchro Men 3 meter

1. Oliver Dingley and Jack Ffrench, Shamrock Diving Club, 341.37
2. Mohab Elkordy and Mohamed Farouk, Heliopolis Sporting Club, 332.25

Boys B 3 meter

1. Bram Meulendijks, PSV Schoonspringen, 401.65
2. Danny Mabbott, Scotland, 387.30
3. Joseph Pashley, City of Sheffield Diving Club, 381.90

Three best Dutch divers

 1. Bram Meulendijks, PSV Schoonspringen, 401.65
15. Marien Raatgever, Aquarijn, 273.65
19. Carter Loftin, Joop Stotijn DSZ, 240.75

Boys C 1 meter

1. Harrison Hartley, City of Sheffield Diving Club, 315.25
2. Jake Passmore, City of Leeds Diving Club, 294.55
3. Yauheni Kudzin, GCOR, 289.05

Three best Dutch divers

13. Mathew Hibbert, Aquarijn, 242.30
18. Daan Blits, De Dolfijn, 208.60
21. Daan Willemen, Aquarijn, 188.35