Resultaten tweede competitiedag

De resultaten van onze tweede competitiedag!

Mixed Synchro B/A Platform

1. Amy Read and Joe Stocking, City of Leeds Diving Club, 243.36
2. Helle Tuxen and Emil Jacobsen, Randabergdivers and Kristiansand Stupeklubb, 216.72
3. Guurtje Praasterink and Aleksandar Vitanov, PSV Schoonspringen and Bulgaria, 207.27

Mixed Synchro Open Platform

1. Gemma McArthur and Lucas Thomson, Scotland, 271.86

Synchro Boys B/A Platform

1. Joona Heinonen and Arne Riekki, Team Finland, 243.33
2. Emil Jacobsen and Philip Sandve, Kristiansand Stupeklubb, 200.58
3. Youssef M. Said and Zyad Y.S. Morsy, AHLY Sporting Club, 188.46

Synchro Girls B/A Platform

1. Ronja Rundgren and Ruska Lehtonen, Team Finland, 233.46
2. Sofia Sihvonen and Sofia Slöör, Team Finland, 219.90

Men 3 meter Open Final

1. Oliver Dingley, Shamrock Diving Club, 442.80
2. Mohab Elkordy, Heliopolis Sporting Club, 425.30
3. Joey van Etten, PSV Schoonspringen, 393.80

Women 1 meter Open Final

1. Daphne Wils, Aquarijn, 289.25
2. Michelle Heimberg, Swiss Diving, 259.05
3. Celine van Duijn, PSV Schoonspringen, 252.25

Boys B Platform

1. Joseph Pashley, City of Sheffield Diving Club, 356.40
2. Joe Stocking, City of Leeds Diving Club, 351.15
3. Danny Mabbot, Scotland, 347.35

Boys A 3 meter

1. Alexandr Molchan, Belarus RCOP, 499.15
2. Nico Schaller, Schwimm Union Wien, 499.00
3. Mohamed Farouk, Heliopolis Sporting Club, 493.05

Three best Dutch divers

4. Dylan Vork, De Dolfijn, 488.00
19. Tycho Meulebeek, PSV Schoonspringen, 373.10
20. Guus de Bakker, Joop Stotijn DSZ, 349.35

Girls C 1 meter

1. Maisie Bond, City of Sheffield Diving Club, 244.55
2. Anne-Marie Derrett, Lyngby Udspringsklub, 232.45
3. Gül Handan Karaköse, Turkish Team, 230.40

Three best Dutch divers

10. Manou Meulebeek, PSV Schoonspringen, 204.25
16. Maud van Kempen, PSV Schoonspringen, 180.50
20. Nikki Jansen, SBC2000, 167.55

Synchro Girls A/B 3 meter

1. Morgane Herculano and Leena Magnani, Swiss Diving, 237.18
2. Emily Bearpark and Amy Read, City of Leeds Diving Club, 223.77
3. Anni Paloheimo and Lauren Hallaselkä, Team Finland, 213.00

Best Dutch divers

5. Lize van Leeuwen and Frederique Schonk, Joop Stotijn DSZ, 153.66
6. Meike Lanen and Renske Lanen, PSV Schoonspringen, 149.55

Synchro Boys A/B 3 meter

1. Alexandr Molchan and Ivan Semianiuk, Belarus RCOP, 261.00
2. Bram Meulendijks and Tycho Meulebeek, PSV Schoonspringen, 232.71
3. Tobias Guttman and Aron Brun, Swiss Diving, 221.76

Best Dutch divers

2. Bram Meulendijks and Tycho Meulebeek, PSV Schoonspringen, 232.71
7. Manuel Öztopçu and Marien Raatgever, Aquarijn, 185.52

Boys C 3 meter

1. Harrison Hartley, City of Sheffield Diving Club, 342.45
2. Lewis Thomas, Scotland, 329.20
3. Kade Hamilton, Scotland, 324.15

Three best Dutch divers

12. Mathew Hibbert, Aquarijn, 256.55
19. Daan Blits, De Dolfijn, 227.50
21. Florian Prins, Joop Stotijn DSZ, 188.20

Girls B 1 meter

1. Lauren Hallaselka, Team Finland, 321.40
2. Julia Deng, SV Neptun 1910 Aachen e.V., 312.05
3. Anna Power, Shamrock Diving Club, 310.45

Three best Dutch divers

9. Guurtje Praasterink, PSV Schoonspringen, 252.10
22. Lize van Leeuwen, Joop Stotijn DSZ, 207.70
24. Muktha Nathan, PSV Schoonspringen, 188.50